M-EwaCyrus.blog.cz


POZOR NEW


OMLOUVAM SE VSEM NAVSTEVNIKUM NA BLOGU, ZA MOJI NEUCAST NA BLOGU A RUZNYCH AKCICH LOWE SB. MAM ROZBITY PC A POMAHA MI S BLOGEM MOJE SKVELA POMOCNICE MONCA [LOWE-EWA.BLOG.CZ] ALE JAK JSTE SI VSIMLY TAK JEN S MILEY A ZA TO JI MOC DEKUJU. JSEM  U KAMOSKZ NA PC TAK VAM PISU, DOUFAM ZE SE CO NEVIDET VRATIM....MEJTE SE A MILE SB NEZLOBTE SE ZE NEOBIHAM OPRAVDU NEMAM PC....

Jsem sama sebou, líčí Farna před koncertem v Třebíči

12. října 2009 v 15:55 | ***Martíííska*** |  Ewa - News článkyTřebíč - Ewa Farna - hvězda nastupující nové generace zpěvaček -odpověděla před pátečním koncertem MF DNES na otázky. Koncert startuje v třebíčském Fóru zítra v 18 hodin, a vstupenky na něj stojí 190 korun.* Čím bude zítřejší koncert v třebíčském Fóru specifický? V čem se bude zásadním lišit od nadcházejícího "virtuálního" turné?
V Třebíči hrajeme,běžný' koncert. Takže spousta muziky! Na turné bude mnohem větší show, budeme na něm mít vlastní světla, aparaturu, a hlavně na něm zazní písničky z nové desky. V Třebíči zahrajeme především písničky, které fanoušci už znají, nový singl Toužím a moji vlastní autorskou píseň Déšť, která se také objeví na albu.
* Které další vaše hity v Třebíči určitě zazní? Máte připravené i nějaké překvapení?
Zazní singly čili Měls mě vůbec rád, Ticho, La la laj, Boží mlejny, Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka... a mnoho dalších. A jak už jsem zmínila i pár pecek z nového CD.
* Nabídnete tento pátek posluchačům také "ochutnávku" z nového připravovaného alba. Jak se přesně jmenuje, kdy vyjde, jaké skladby bude obsahovat?
Album se jmenuje Virtuální, vyjde na konci října a obsahuje třináct energických skladeb. Sama jsem si vymyslela název toho stylu - modernrock-elektronic music.
* Představte svoji současnou doprovodnou kapelu. Odkdy společně vystupujete? Jak se vám dohromady daří naplňovat vaše i jejich interpretační záměry?
Nová kapela se mnou hraje od začátku prázdnin - jsou to moc fajn kluci. Talentovaní, pracovití, s hudebním vzděláním. Jsou hodně otevření mým nápadům a snaží se písničku postavit tak, abychom s ní byli všichni spokojeni. Takže jsem potom i já samozřejmě velice spokojena.
* Potrpíte si nějakým způsobem na svou image? Vyhovuje vám stylizovat se do někoho, nebo chcete být i nadále jen a jen svá - sama sebou?
Já jsem sama sebou. Jsem potrhlá holka, mám ráda výrazné oblečení - ale to jsem prostě já. Oblékala bych se tak i kdybych třeba nebyla "ta Farna". Mám ráda módu, ale všeho smírou. Jsem celkem taková normální... (usmívá se)
* Kolik času máte coby studentka na své autorské projekty? Které z nich nyní preferujete? Jaké písně jste v poslední době složila? Komu jsou věnovány?
Kvůli škole se nemohu naplno věnovat skladbě. Mrzí mě to, ale jsem mladá, nejdříve musím dostudovat a teprve potom se budu moci naplno soustředit na skládání. Na nové desce je asi pět šest mých textů a jedna autorská písnička. Je to taková tečka na konci desky, kterou chci lidem a samozřejmě i sama sobě dokázat, že se v budoucnu chystám jít snad správnou,autorskou' cestou.
* Určitě je náročné spojit hudební kariéru se studiem. Přesto uveďte, jaké máte ve škole v tomto roce oblíbené předměty a proč? Čemu se chcete do budoucna více věnovat -muzice, nebo studiu, a případně jakému?
Škola je opravdu velice důležitá. Hudbu miluji, ale na školu nechci zapomínat, a proto se snažím do ní co nejčastěji chodit. Chci pokračovat i na vysoké škole, takže skloubit muziku se školou se budu snažit i nadále.
* Vaše fanynky ve vás vidí svým způsobem určitý vzor. Jak se vyrovnáváte s touto úlohou? Doporučila byste jim, z čeho si od vás příklad mohou vzít, z čeho raději nikoli?
Já jsem se naučila mít ráda. Být vděčná za to, že jsem zdravá, a za to, co mi Pán Bůh nadělil. Myslím, že nějaká pozitiva jsou, že jsem optimista, nekouřím, nepiji, nesnáším drogy. Mám ráda své rodiče a vážím si důležitých věcí. Je důležité najít si nějaká pozitiva, být na něco hrdá. Pak vás jen tak nesrazí nějaká ta kritika.
* Prozraďte, prosím, jestli to je možné, váš osobní sen - jak celoživotní, tak na období jednoho dvou let dopředu.
Chtěla bych být do budoucna šťastná a také učinit někoho šťastným. A co se týká nejbližších dvou let, tak můj největší sen je určitě odmaturovat.
***
"Na koncertu zazní i pár pecek z nového CD, ale hlavně známé hity."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.