M-EwaCyrus.blog.cz


POZOR NEW


OMLOUVAM SE VSEM NAVSTEVNIKUM NA BLOGU, ZA MOJI NEUCAST NA BLOGU A RUZNYCH AKCICH LOWE SB. MAM ROZBITY PC A POMAHA MI S BLOGEM MOJE SKVELA POMOCNICE MONCA [LOWE-EWA.BLOG.CZ] ALE JAK JSTE SI VSIMLY TAK JEN S MILEY A ZA TO JI MOC DEKUJU. JSEM  U KAMOSKZ NA PC TAK VAM PISU, DOUFAM ZE SE CO NEVIDET VRATIM....MEJTE SE A MILE SB NEZLOBTE SE ZE NEOBIHAM OPRAVDU NEMAM PC....

Farna si v Třebíči hýčkala fanynky jako prima učitelka

14. října 2009 v 14:10 | ***Martíííska*** |  Ewa - News články

Ewa Farna, mladá populární zpěvačka, se sama ve svých šestnácti letech - kromě úspěchů v dobře nastartované hudební kariéře - nejčastěji zaobírá otázkami, jak zvládnout studium. Na pátečním koncertu v třebíčském Fóru se však sama představila v roli učitelky.
Na pódiu se pohybovala daleko sebevědoměji, než třeba před dvěma lety pod středověkým hradem Lipnice při festivalu Rej noci svatojánské. Pozvala na scénu děvčata, pro které je hvězdou hvězd. Snažila se je motivovat k tanci a zpěvu.
A má co předávat. Podle vlastního vyjádření ji nyní velice baví taneční: miluje je, kluky samozřejmě ani odhánět nemusí.
"Oblíbila jsem si skoro všechny tance - ať je to cha-cha, jive nebo waltz... Překvapivě mě moc nebaví polka..." vyznává se Farna. Za svůj největší úspěch roku 2009 považuje právě vystoupení na sever od svého rodiště. Do paměti fanoušků se vryla hlavně města Opole, kde vyhrála nejlepší polské album, a Sopoty, kde se jí podařilo s Tichem (Cichem) vyhrát hit léta. "To byly takové zážitky, že jsem z nich ještě dneska paf," 'omdlévá' opojením ze zasloužené senzace Farna. Mladou interpretku neláká pouze 'klábosení' s kamarádkami třeba na louce u západu slunce na čajové party, pohodička nebo lenošná romantika. Snaží se kromě záliby ve fotografování a sledování filmů pracovat na sobě. Posiluje ji víra v Boha, za niž se nestydí. Avšak také přijímá názory druhých v možnosti spásy člověka či jeho osvícení. "Každý věří na něco jiného... Já jsem se rozhodla k víře v Boha. Podle mě je to správná cesta... Každopádně ale toleruji v téhle věci úvahy a postoje jiných," poznamenává Farna.
Fanynky ji od nejútlejšího věku zbožňují. Na koncertu, jenž pořádalo Městské kulturní středisko Třebíč, jich bylo zastoupeno nejvíce od první třídy po školu střední. Maminky, které byly odhadem jen o deset let starší než Farna, však v náruči držely i ratolesti mnohem mladší. Holčičky se vlnily jako jejich 'dívka z plakátů'. Zpívaly s ní nebo byly vděčné za autogram. Ewa si je získala!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.