M-EwaCyrus.blog.cz


POZOR NEW


OMLOUVAM SE VSEM NAVSTEVNIKUM NA BLOGU, ZA MOJI NEUCAST NA BLOGU A RUZNYCH AKCICH LOWE SB. MAM ROZBITY PC A POMAHA MI S BLOGEM MOJE SKVELA POMOCNICE MONCA [LOWE-EWA.BLOG.CZ] ALE JAK JSTE SI VSIMLY TAK JEN S MILEY A ZA TO JI MOC DEKUJU. JSEM  U KAMOSKZ NA PC TAK VAM PISU, DOUFAM ZE SE CO NEVIDET VRATIM....MEJTE SE A MILE SB NEZLOBTE SE ZE NEOBIHAM OPRAVDU NEMAM PC....

Farna mění styly: jednou v kroji, podruhé ve virtuálním modelu

13. října 2009 v 13:54 | ***M-Miley-Hannah*** |  Ewa - News články

Ewa Farna má svůj osobitý styl. Někdo jí ho vytýká, jiný ho chválí. Tentokrát z něj ale mladá zpěvačka podstatně vybočila. Na svém turné se představila v imaginárních modelech, na koncertu s Čechomorem zase v lidovém kroji po babičce. Proměnami prochází prakticky od začátku své kariéry před třemi lety.


"Ten kroj je sto let starý a nosila ho moje prababička a pak babička. Pradědeček byl ale asi bohatý, kroj je totiž zdobený zlatem. Nedávno jsem bohužel zřejmě někde při vystoupení se školou jednu ozdobu ztratila a tak jsme sháněli nějakou jí podobnou, ta už ale zlatá není," líčí Ewa.
S Čechomorem už jednou vystoupila, bylo to v rámci předávání cen Anděl roku 2008. Ewa tam zpívala v kroji a členové kapely hráli rock. "Tohle spojení se líbilo a tak jsme si to zopakovali ještě jednou na společném vystoupení."
To nejdůležitější ovšem šestnáctiletou Ewu teprve čeká, v listopadu totiž vyráží na své druhé samostatné turné po Česku, Slovensku a Polsku. A chystá pořádně energickou a údernou show, na které bude bavit nejen zpěvem, ale také zjevem.


"Bude to šílené. Mám pro fanoušky připraveno několik převleků. Taky můžu prozradit, že jestliže jsem loni na turné jezdila na snowboardu, tentokrát budu plavat," prozrazuje zpěvačka. Zároveň pro své fanoušky vyhlásila soutěž o nejlepší foto s virtuální podobou, kterou si sama představuje s afro parukou na hlavě, růžovými brýlemi na očích a všemi barvami zářící krátkou sukýnkou.
Momentálně točí ve studiu Vítězslava Hádla desku s názvem Virtuální a tak se ve škole od začátku školního roku ukázala zatím jen jednou. Má individuální plán a musí se snažit učitele přesvědčit, že studium tímto způsobem zvládne.
Učitelé prý naštěstí její lásku k muzice chápou a jí je odměnou fakt, že je díky své píli a talentu nominována na polské ceny MTV Awards. Poláci ji nominovali v kategorii Best Polish Act. Vyhlášení vítězů se koná v Berlíně 5. listopadu. Bude stát na stupních vítězů právě Ewa Farna? "Nemyslím si, vůbec v to tedy nedoufám, je tam opravdu silná konkurence. Pro mne je úspěchem už nominace," uzavírá zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.