M-EwaCyrus.blog.cz


POZOR NEW


OMLOUVAM SE VSEM NAVSTEVNIKUM NA BLOGU, ZA MOJI NEUCAST NA BLOGU A RUZNYCH AKCICH LOWE SB. MAM ROZBITY PC A POMAHA MI S BLOGEM MOJE SKVELA POMOCNICE MONCA [LOWE-EWA.BLOG.CZ] ALE JAK JSTE SI VSIMLY TAK JEN S MILEY A ZA TO JI MOC DEKUJU. JSEM  U KAMOSKZ NA PC TAK VAM PISU, DOUFAM ZE SE CO NEVIDET VRATIM....MEJTE SE A MILE SB NEZLOBTE SE ZE NEOBIHAM OPRAVDU NEMAM PC....

Facebook - mix

13. října 2009 v 13:53 | ***Martíska*** |  Ewa - Photoshooty(promo fotky)

Helenka blbne v šatně:)otisknutý zadek na stole- super! (jen podotknu, že není můj)yeah!náš koncert v Polsku:)polský ujetý pan kameraman:)
najdi 3 rozdíly:)S Honzou Včelkou před koncertem:)tak takhle se dneska tiskne texty- prostě krize:Dve studiu!!reportaz dla Eska Tv, crazy
snídaně i líčení v jednom:)maminka natáčí ve studiu:)BLONDIE!!!v brýlkách ala Lennon-jou jou!BLONDIE!!
schůze před tůůůůůr:Pjen tak...vzpomínka na moje sluníčka , pro ted Embassy:)z focení pro kalendář Celé Česko čte dětem, jako jeznka:)
moje oblíbená image.D
můj novýFranta ve studiu, točíme točíme!!haha, kdo to je??:)Pét'a Cmorik v mých brálkách- jou Peta go go!něco Vám to připomíná?:)....ve skutečnosti je to klavesák Honzík v 4:59 na 37 patře mrakodrapu kde jsme točili klip Toužím- svítá!!
neskutečné co se dá udělat z písku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.